Bezpłatne rejsy przyrodnicze 22 i 23 września

    

Po raz kolejny zapraszamy Was na bezpłatne rejsy przyrodnicze stateczkiem po Wiśle Warszawskiej. Rejsy planujemy na 8.30 w sobotę i w niedzielę, 22 i 23 września. Potrwają około 2 godzin. Trasa niestety dość krótka, ponieważ w Wiśle jest rekordowo mało wody. Na rejs koniecznie TRZEBA wziąć ciepłą, nieprzewiewną, nieprzemakalną odzież, czapkę itd, ponieważ na Wiśle najczęściej mocno wieje, a statek jest ekstremalnie przewiewny;).
Na statku będzie przewodniczka, która będzie opowiadać o wiślanej przyrodzie. Można też zobaczyć fajne ptaszory (ostatnio był ohar:) ). Relacje z dotychczasowych rejsów już wkrótce na naszych stronach www:).

ZAPISY WYŁĄCZNIE:

1) pisząc na adres mailowy [email protected] lub 2) tel. do zapisów: 795990527 , który będzie czynny od 14.00 do 20.00. Preferowane zapisy mailowe.

Rejs jest organizowany w ramach projektu „Ochrona siedlisk kluczowych gatunków ptaków Doliny Środkowej Wisły w warunkach intensywnej presji aglomeracji warszawskiej” (LIFE09 NAT/PL/000264). Projekt ten jest realizowany przez m.st. Warszawa oraz Stowarzyszenie Stołeczne Towarzystwo Ochrony Ptaków, dzięki wsparciu udzielonemu ze środków pochodzących z dofinansowania Komisji Europejskiej w ramach instrumentu finansowego LIFE+ oraz z dotacji Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

INDEKS

Projekt "Ochrona siedlisk kluczowych gatunków ptaków Doliny Środkowej Wisły
w warunkach intensywnej presji aglomeracji warszawskiej" otrzymał dofinansowanie
z instrumentu Finansowego LIFE+ Wspólnoty Europejskiej oraz ze środków
Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.