Konkurs fotograficzny!

    

Drodzy Sympatycy! Ogłaszamy konkurs fotograficzny!

Waszym zadaniem jest napisanie naszej nazwy „wislawarszawska.pl” dowolną techniką i na dowolnym materiale a następnie zrobienie fotografii tego napisu w kontekście kojarzącym się z warszawską Wisłą. Może być to zdjęcie nad Wisłą, albo w całkiem innym miejscu. Otoczenie/tło może być dowolne, ale jakiś jego element powinien kojarzyć się z warszawską Wisłą. Chętnie też zobaczymy na zdjęciach Was – naszych Sympatyków:)
Zachęcamy do kreatywnego podejścia do tematu!:) Jedyny warunek jest taki, że na zdjęciu musi być napis ‚wislawarszawska.pl’ i jakiś element mogący kojarzyć się z warszawską Wisłą.

Jeden autor może nadesłać do nas jedną fotografię.
Zdjęcia zamieścimy w albumie na Facebooku. Będziecie mogli głosować na poszczególne zdjęcia poprzez kliknięcie „lubię to”. Można promować swoje zdjęcia (albo zdjęcia swoich faworytów) i zachęcać do głosowania innych.

Nagrodzimy 5 autorów zdjęć, które otrzymają najwięcej głosów „lubię to”. Dodatkowo wybierzemy (w gronie zespołu projektu wislawarszawska.pl) i nagrodzimy nagrodami specjalnymi 5 autorów, których zdjęcia będą według nas najciekawsze, najładniejsze, najbardziej oryginalne:)
Na zdjęcia czekamy do 10 lutego a głosować będziemy przez kolejny tydzień – do 17 lutego.

Fotografie prosimy przesyłać na adres mailowy: [email protected]
Mamy do rozdania pięć pięknych, ściennych kalendarzy na 2013 rok (dla autorów, którzy prace otrzymają najwięcej głosów „lubię to”) oraz pięć koszulek z mewą lub rybitwą, które przyzna autorom zespół projektu. Kalendarz i koszulki można obejrzeć tu: http://www.wislawarszawska.pl/wisla-Do_pobrania-Materialy_promocyjne). Jeśli uczestników będzie na prawdę dużo to rozważymy zwiększenie liczby nagród:)

Wszystkie zdjęcia trafią też do galerii na stronie www.wislawarszawska.pl
Przesyłając zdjęcie prosimy o przesłanie również informacji: „Wyrażam zgodę na zamieszczenie mojego autorskiego zdjęcia w galerii na stronie www.wislawarszawska.pl oraz w albumie na facebook.com. Proszę by zdjęcie podpisać: …………” (proszę podać imię i nazwisko lub pseudonim).

Zapraszamy do zabawy!

INDEKS

Projekt "Ochrona siedlisk kluczowych gatunków ptaków Doliny Środkowej Wisły
w warunkach intensywnej presji aglomeracji warszawskiej" otrzymał dofinansowanie
z instrumentu Finansowego LIFE+ Wspólnoty Europejskiej oraz ze środków
Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.