Świąteczny konkurs!

    

Drodzy Sympatycy! Ogłaszamy świąteczny konkurs!
Tym razem nie będzie to konkurs na czas, tylko miły (mamy taką nadzieję) pomysł na jeden ze świąteczno-noworocznych wieczorów:)

Zadanie dla Was jest następujące: napisanie krótkiego tekstu – max. 4000 znaków (ze spacjami) oraz zilustrowanie go zdjęciami (1-5 sztuk). Proponujemy dwa tematy:
„Moje miejsce nad Wisłą w Warszawie”
„Zagrożenia dla przyrody doliny Wisły w Warszawie”

Teksty mogą mieć dowolną formę – relacji, reportażu, eseju, opowiadania. Chcielibyśmy zamieścić je wraz ze zdjęciami na naszej stronie internetowej w dziale „Zagrożenia”.

Zależy nam na osobistych tekstach o miejscach, które są szczególnie piękne, ciekawe i warte polecenia oraz na informacjach o zagrożeniach, które zauważyliście (dzikie wysypiska śmieci, quady i inne). Jeśli teksty dotyczą konkretnych lokalizacji bardzo prosimy o podesłanie ich lokalizacji w postaci linku do mapy Googla – będziemy mogli wtedy umieścić je w postaci punktów na naszej mapie.

Na teksty i zdjęcia czekamy do 7 stycznia. Prosimy przesyłać je pod adres mailowy [email protected]
Mamy do rozdania piętnaście pięknych, ściennych kalendarzy na 2013 rok a pięciu autorów najciekawszych tekstów – dodatkowo nagrodzimy koszulkami (z mewą lub rybitwą – do obejrzenia tu: http://www.wislawarszawska.pl/wisla-Do_pobrania-Materialy_promocyjne). Jest więc o co walczyć;)

Przesłanie do nas tekstu i zdjęć jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zamieszczenie na stronie internetowej www.wislawarszawska.pl oraz na ewentualną korektę tekstu.

INDEKS

Projekt "Ochrona siedlisk kluczowych gatunków ptaków Doliny Środkowej Wisły
w warunkach intensywnej presji aglomeracji warszawskiej" otrzymał dofinansowanie
z instrumentu Finansowego LIFE+ Wspólnoty Europejskiej oraz ze środków
Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.