Zmiana terminu wycieczki

    

Informujemy iż wycieczka „Fauna krajobrazu rolniczego” z cyklu „Świat zwierząt doliny Wisły” zaplanowana na 12 października odbędzie się dzień później, czyli 13 października. Szczegóły poniżej:

Wycieczka przyrodnicza „Fauna krajobrazu rolniczego”
Kiedy: niedziela, 13.10.2013, godz. 10.00,
czas trwania: ok. 3 godziny.
Zbiórka: Dziekanów Polski, przystanek autobusu Ł BIS przy szkole podstawowej (ul. Rolnicza 435) → Zobacz na mapie. Najłatwiej powiedzieć kierowcy autobusu, żeby się zatrzymał na przystanku koło szkoły przy jeziorku Dziekanowskim.
Autobus Ł BIS (w kolorze zielonym) odjeżdża z przystanku Metro Młociny o godz. 9.04, (następny kurs o 9.40, wcześniejszy o 8.30). Cena biletu: 6,20 zł – normalny, 3,10 zł – ulgowy.
***
Termin wycieczki „Fauna krajobrazu rolniczego” przesunięty został ze względu na sobotnią wycieczkę podczas której pokazywany będzie fragment terenu przeznaczony do objęcia wycinką (przypominamy – 12 października sobota, w godzinach 10.00-12.00; zbiórka o godz. 10.00 na przystanku tramwajowym na Moście Gdańskim po stronie praskiej).

Zapraszamy na spotkania informacyjne i wycieczkę na temat wycinek w ramach projektu a także na spotkania na temat systemu reagowania na niszczenie przyrody w międzywalu Wisły w Wawrze i Wilanowie. Informacje o datach spotkań znajdują się w dziale HARMONOGRAM, oraz w kalendarium na stronie głównej.

INDEKS

Projekt "Ochrona siedlisk kluczowych gatunków ptaków Doliny Środkowej Wisły
w warunkach intensywnej presji aglomeracji warszawskiej" otrzymał dofinansowanie
z instrumentu Finansowego LIFE+ Wspólnoty Europejskiej oraz ze środków
Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.